| puscasul a întrebat:

In vara trecuta am vazut pe cer ceva luminos dar un pic mai mare decat stelele de pe cer.
Credeam cai avion dar ma uitam ca margea mai incet mergea mergea si dintr-o data a prins viteza mare s-a vazut mai rapid decatun avion de armata si a disparut pe cer.
Ce era ala ca nici stea cazatoare nu face asa.
Funda

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Era un obiect aerian pe care nu l-ai putut identifica, cu alte obiecte aeriene cunoscute, deci pentru tine a fost : „ un obiect zburător neidentificat".

| MrAngelus a răspuns:

Zona 51, ce sa-i faci laughing.

| IonutAxi a răspuns:

Obiect zburator neidentificat laughing

| GizazCraist a răspuns:

Cometa sau... poate parea SF dar e posibil... OZN

| Fizy93 a răspuns:

Si eu am observat asta... unii spun ca e Mercur deoarece ea e mai apropiata de soare si anul pe Mercur e foarte scurt... o zi (sau cat) si atunci il vezi uneori seara. Nu stiu exact!

| Fizy93 a răspuns:

Rectific, anul pe Mercur este de aproximativ 87 de zile!

| sabinutza97 a răspuns:

Ozn...un obiect cae zbura neindemntificat dar poate nu cu extraterestri in genul ala...ma refer cv ce nu vei ty niciodata

| BilaDorel a răspuns:

Apoi te-ai trezit si era dimineata, nu?

| eusuntdana a răspuns:

Pai poate a fost un elicopter sau ceva ciudat ceva cosmic

| Rinadry a răspuns:

Nu stiu sigur ce era dar nu cred era un ozn... funda pls am nevoie:*

| LazyJohnny a răspuns:

Obiect Zburator Neidentificatlaughing