| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la 18 ani parintii mei vor sa ma puna sa fac scoala de soferi insa eu sunt daltonist. Ce fac sa nu ma mai puna medicul sa fac testul ala pentru daltonisti? Nu vreau sa plateasca 1000 lei degeaba...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor adevarul si nu ai de ce sa-ti mai faci probleme.
Ca handicapul tau, poate sa e omoare sua sa omori pe altii, deci, este bine sa spui adevarul acum, acnd este nevoie!

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei la parnaie, fa scoala de soferi si conduci masina.

| doctorandus a răspuns:

Daca intrebi pasagerul de langa tine daca s-a facut verde, ala ce-o sa creada? Ca a nimerit langa soferul iadului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa fii un criminal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez, nu am probleme in a recunoaste culorile la semafor sau semnele de circulatie. Stiu oameni care spun ca cunosc pe altii cu aceeasi problema da cativa ani si n-au patit nimic.

| Voro a răspuns:

Pai nu treci testul de vedere daca esti daltonist.

Răspuns utilizator avertizat