| Liviu321 a întrebat:

La cate luni de la data angajarii poti obtine un card in rate? Cine decide acest lucru, banca sau cei de la ANAF?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, banca decide conditiile in care sa iti ofere un card de credit

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cardul îl obții de la bancă, o singură dată - nu ți-l dă nimeni în rate, câte o feliuță în fiecare lună!
Și poți să-l obții și fără să fii angajat, nu are vreo legătură.
Și nici ANAF-ul - ei au altă treabă.

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Cred ca omul se refera totusi la card de credit prin care poti face cumparaturi in rate... si nu la un card luat el in rate happy

| mihai69 a răspuns (pentru suntserios):

Atunci să spună clr cu subiect și predicat ce dorește să afle...