| BadSirChaos a întrebat:

Salut, m-a mancat undeva sa incerc sa imi rootez telefonul, am folosit twrp 2.4.4.0. Imi tot booteaza in teamwin, cum bot face sa booteze normal? (Samsung galaxy mini 2)

Răspuns Câştigător
| xAnonimMM a răspuns:

Daca ai sters OS-ul nu o sa-ti mai booteze.
Instaleaza ClockworkModRecovery si descarca un Custom ROM de pe net, apoi pune-l

| BadSirChaos explică (pentru xAnonimMM):

Imi pare rau sa spun ca nu prea le am cu astea si ma intrebam daca imi poti spune pas cu pas ce si cum trebuie facut?

3 răspunsuri:
| BadSirChaos explică:

Multumesc mult.

| xAnonimMM a răspuns:

Pff...e destul de greu sa iti scriu ce sa faci pas cu pas...trebuie sa gasesti pe net ClockWorkModRecovery, sa il instalezi, sa bootezi telefonul in modul CWMR si sa instalezi un Custom ROM de pe net, recomand CN(Cyanogen Mod) sau SlimKat.
Tutoriale gasesti pe YT pentru fiecare