| KhloeAfterDark a întrebat:

M-am saturat de mobila mea.Pe toate partile e lemn dar usile si sertarele, fata, sunt turcoaz, cu manere cu tema subacvatica (turcoaz e culoarea favorita a mamei, manerele se portriveau, bla bla), iar pe mine nu ma atrage. O am de mult.Culorile mele sunt galben si violet, si ma gandeam daca e vreo sansa sa vopsesc sau sa acopar culoarea turcoaz cu un lila.
Mobila e facuta din pal melaminat. Mai am un birou mititel roz, de la Ikea.
Apropo, manere dragute gen fluturasi se pot cumpara separat?winking

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Uite asa cu folie autocolanta si ce mai spune aici citeste:
http://casa.acasa.ro/diy/schimba-ti-mobila-in-30-de-minute-8318.html

si da poti a-ti cumperi separat orice model vrei tu de manere