| difty a întrebat:

Salut,mi-a fost furat un video de pe youtube de pe canalul meu si nici nu mai e la mine pe canal ce pot face? nu il pot raporta pentru ca mi se cere sa pun videoul initial inainte sa mi-l fure si eu nu il mai am pe canal.

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Poti mai intai sa il descarci dupa ala de la canal ca s poti sa il recuperezi si dupa aceea trimite un email cu probelma ta si punele in mesaj linkul cu video-ul furat de pe canalul lui succes

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti-a fost sters de catre cei de la Y? De unde stii ca a fost furat?

| difty explică (pentru darrio2007):

Pai e la altu pe canal