| BozdoMan a întrebat:

Mi-am facut un id nou si vreau sa-mi transfer contactele din cel vechi pe cel nou, dar daca adaug mai multe id-uri unul dupa altul de la o vreme nu mai merge si trebuie sa astept cel putin o zi ca sa pot adauga din nou iduri. Nu stie cineva daca se poate face ceva in privinta asta? Va rog ajutati-ma ca e foarte greu sa adaug cate 5 - 6 id-uri pe zi.

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Nu cred ca se poate face nimic. Asa e la toti daca isi fac id nou. Dar daca ai net pe mobil, poti sa incerci sa-ti bagi id-urile de pe mobil, eu asa am facut fiindca era nasol rau de tot sa tot astept cate o zi si sa bag 5-6 id-uri.