| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Pe 3 Octombrie incep facultatea, insa am vazut ca elevii au transport gratuit cu trenul, intrebarea mea e ca daca si eu mai am gratuit pana la inceperea facultatii?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai ai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, suna la scoala si intreaba dar daca ei profesorii sau directorul este in vacanta va trebuii sa asteptri inceperea scolii si sa i intrebi, pana atunci mergi la gara si intreaba la agentia de bilete ei stiu daca te mai incadrezi la gratuitati sau trebuie avize de la scoala.

| Frank51 a răspuns:

Dacă ai legitimația da.

| mi25 a răspuns:

Dreptul este pana la terminarea anului scolar (atunci cand incepe urmatorul)