| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, poti face bani din tiktok?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face bani cu tiktok!
TikTok este un site chinezesc controlat si gestionat de chinezi, fiind pentru uzul tuturor, dar pentru castigul chinezilor.
Eu banuiesc ca ei ne aduna datele personale, pe care la un moment dat le vor folosii in scopuri frauduloase.

| Wr3nch a răspuns (pentru Violleta2022):

Aha. Ca si Facebook, Google, TPU, etc. Daca ceva e gratis tu esti produsullaughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cica poti. Sau mai bine zis, altii.

| LPCTSTR a răspuns:

La fel de bine cum poti face bani respirand.

| PainTech a răspuns:

In mod direct nu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti si din vizualizari dar foarte putini bani. Gen 1 dolar la 100.000 vizualizari. Dar banii adevarati se fac din reclame. Ai vazut ca cei care au foarte multi urmaritori si vizualizari fac 4-5 tik tok-uri cu diferite chestii si apoi unul in care promoveaza ceva. De ex Andra Gogan ia 1000-1500 euro pe o promovare, asa ca sa iti faci o idee

| troleibuz a răspuns:

Daca arati bine, postezi zilnic, faci toate trendurile penibile si reusesti sa iti creezi o comunitate da.

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru troleibuz):

Am aproape 10k

| troleibuz a răspuns (pentru Razvan500Raz500Razvan):

Nu e prea mult.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Da