| Florin181997 a întrebat:

Salut, prieteni. Am nevoie de ajutorul vostru. Am 19 ani si in urma cu o saptamana m-am inscris la cursuri de zbor in vederea obtinerii unei licente de zbor. Am nevoie de ajutorul vostru. In urma inscrierii la cursuri am decis ca pentru un stil de viata sanatos este nevoie sa renunt la cateva vicii, cum ar fi dulciurile, sucurile acidulate si neacidulate, grasimi, carne grasa si tot ceea ce este nesanatos pentru organism. Tin sa precizez ca aceasta schimbare este benefica am slabit, ma simt mult mai energic si mai limpede in gandire. Insa a aparut o problema, am tensiunea mare 15 cu 8, am fost la medi de cateva ori si o singura data am avut-o mai mica, in jur de 14. In urma acestor rezultate moralul meu e la pamant. Sunt mai stresat ca oricand mai ales ca stiu ca o astfel de tensiune nu este acceptata in Aeronautica. Ce credeti poate fi pe baza de stres, tensiunea? Mai ales ca am avut 11 examene la facultate si ca nu am dormit mai mult de 3-4 ore pe noapte? Va rog mult, ajutati-ma cu un sfat cei care va pricepeti, macar pana joi cand am programare la cardiolog sa ma mai linistesc putin. Ofer funda, multa sanatate si voua.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai dat deja raspunsul la intrebare. ODIHNESTE-TE!

0 răspunsuri: