| iulianutzu82 a întrebat:

Salut prieteni! Am un prieten care m-a lasat sa iau internet de la el prin wi fi dar de o perioada de timp imi arata ca sunt conectat dar la semnal acolo este un semn (semnul exclamarii) dar nu pot sa navighez imi zice no internet access. Tin sa mentionez ca am un router pe care tot el mi l-a dat dar deocamdata nu e acasa si nu stiu cum sa fac sa pot naviga din nou. FUNDA multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Probabil ti-a interzis accesul sau i s-a oprit lui internetul pentru neplata sau alte defectiuni.

1 răspuns:
| Garielu a răspuns:

Mai mult ca sigur ti-a interzis netul prin wi fi sau a dezactivat atunci wi fi.Sau ai tu o problema la telefonul tau.(FUNDA?)