| robert197 a întrebat:

Salut, se poate face din nou buletinul la ambasada din Haga? Am o problema la el și nu am timp sa ma întorc în țară și sunt curios dacă se poate reface în Olanda.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca se poate, dar trebuie sa-i suni ca sa-ti faci programare, ca nu te vor primi fara programare.

Ori intra online si vezi adresa lor de email ca sa le scrii si sa faci programare online.

Cauta pe internet Ambasada sau Consulatul Romaniei in Olanda!