| alexandru7152851 a întrebat:

Salut! Si e am primit asta. Buna ziua,

Vă multumim pentru cumparaturile facute.

Documentul de confirmare a tranzacției poate fi găsit în atașamentul acestui e-mail.

Acest mesaj a fost generat automat - vă rugăm să nu răspundeți la acesta.

În caz de întrebări, vă rugăm să contactați serviciul nostru pentru Clienți.

Salutări calde,

Echipa R-GOL.com
Ce poate se insemne ca comanda este trimisa catre mine sau ca a fost luata va rog raspundeti?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu nu ai facut nici o comanda online, poate fii SPAM si SCAM si nu te sfatuiesc a deschzi nici un atasament, ca poate fi virus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca au confirmat comanda