| BuGsstormbunny a întrebat:

Stau in zona Clujului. Cand credeti ca va veni vara cu adevarat in ceea ce priveste temperaturile? 25 grade este normal pentru aceasta zona?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine 25º dupa o sa fie greu de suportat, vremea se modifica in timp de la modificarile climatice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea în 29 mai. Crezi că vine vara cum vrei tu, dacă întrebi pe TPU?

| BuGsstormbunny explică (pentru sadrian46):

Da, am mai pus intrebarea in 29 mai.
Nu cred ca vine vara cum cred eu, intreband pe TPU.

| sadrian46 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Și nu ai fost mulțumit de răspunsuri? Ce speri să mai afli de la meteorologii de pe TPU, că e plin de ei pe aici?

| BuGsstormbunny explică (pentru sadrian46):

Sunt foarte mulțumit, asteptam si alte pareri. Scuzati-ma de deranj.

| Stropdeploaie a răspuns:

Dupa data de 15 iunie!

| Anonima163333 a răspuns:

Hei! Bucură-te ca sunt 25. În Timișoara sunt vreo 17 grade.
Daca ar fi 34-35 de grade ar fi prea cald și nu ti-ar plăcea.
E doar 1 iunie, va veni căldură și prin zona Clujului.

Numai bine!

| Focutza a răspuns:

Intr-adevar, in perioada aceasta ar trebui sa fie temperaturi mai mari. Insa vara va veni, sa fi sigur!

| Ena_Maryo_2000 a răspuns:

Depinde foarte mult de asezarea orasului pe glob. Dar in mod normal, fiind si eu din Romania, de obicei vara vine in toata tara la fel, nefiind diferenta asa de mare intre temperaturi. Daca esti in zona de multe de exemplu nu va fi vara asa de calduroasa gen 36 de grade de exemplu pentru ca e alta altitudine, etc. Dar nu te speria, vara va intarzia in toata tara asa, daca nu si in tarile de langa. E chestia de incalzire globala, si cand vine vara, vine. trebuie doar sa o asteptiwinking