| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stau la curte,am prins nulul de o teava impamantata,iar faza din priza normal,acestea intra intr-o tripla,iar ce bag in respectiva tripla nu consuma de contuar,nu licare becul, imi puteti explica putin cum se intampla asta?

1 răspuns:
| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Eu sugerez ca teava de esafament sa fie scoasa si udata foarte bine, sapat in pamant o groapa de cativa metrii sa o bagi acolo si daca nu licare acel beculet de 3 ori sa ma anunti OK>
>>>>>>>>>>?