| Tpufan123 a întrebat:

Stie cineva cat este comisionul la PayPal, daca vreau sa trimit bani in afara României?

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Fara comision, insa vei pierde bani din schimbul valutar care se poate face in 2 transe. unul la banca din Romania (ron->valuta) si eventual banca de transfer a paypal-ului care este in Luxemburg.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa transferi banii pe alt cont de PayPal? Nu am înțeles foarte bine întrebarea.
Dacă transferi cu funcția "Familie/Prieteni" // "Family or Friends" nu se vor aplica comisioane.

Revino cu un răspuns dacă nu te-am ajutat și rectifica întrebarea, căci e usor confuza.

Funda dacă te-am ajutat.; x

| Tpufan123 explică (pentru anonim_4396):

Deci, fara deci! Da cu funtia friends and family, dar ideea e ca nu am nimic pe contul de paypal, si nu am adaugat nici un cont bancar inca.

| Tpufan123 explică (pentru Tpufan123):

Tastatura de morons! "Funcția"
Si nu am bani pe cont, pot plăti la un chiosc din oraș?

| Doja a răspuns (pentru Tpufan123):

Fara comision, insa vei pierde bani din schimbul valutar care se poate face in 2 transe. unul la banca din Romania (ron->valuta) si eventual banca de transfer a paypal-ului care este in Luxemburg.