| Ionut44 a întrebat:

Salut,stie cineva ce salariu are un electromecanic(programator de bord) la avioane?
Liceul meu este de Aeronautica si as vrea sa stiu salariile electromecanicilor de avioane

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

2000- lei + sporuri.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un electromecanic n-are ce cauta la programarea bordului avioanelor!
Dupa ce vei termiba liceul, vei incepe o perioada de "ucenicie", cativa ani, cu un salar minim pe ramura.
Cand vei avea vechime si experienta, vei face lucruri tot mai complexe, atunci se va mari si salarul tau.

| Ionut44 explică (pentru Bula):

Ai idee cam caste acel salariu minim?

| Bula a răspuns (pentru Ionut44):

2000- lei + sporuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mic