| Robert131 a întrebat:

Stie cineva daca curierul sameday lucrează de 1 iulie? Multumesc anticipat! dau funda????????????

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,depinde si in ce zona. La iași deschide luni la 9

10 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca 1 iunie e zi libera inseamna ca nu lucreaza. Bugetarii de ex stiu ca nu lucreaza deci nici curierii

| Wr3nch a răspuns (pentru Furnicuta000):

Si care e legatura dintre bugetari si curieri lol? Ca nu lucreaza pentru posta ci pentru firme private.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Wr3nch):

De fiecare data cand au bugetarii liber in zile din astea de 1 mai, 1 iunie etc au si curierii. Vedem luni daca lucreaza sau nu

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Wr3nch):

Stai ca Fan, DPD, GLS, Nemo au anuntat pe paginile lor de Facebook ca nu lucreaza. Cargus lucreaza dar are program scurt. De la Sameday nu am vazut vreun anunt. Totusi am avut dreptate in generalwinking

| Robert131 explică (pentru Furnicuta000):

Da lucrează m-a sunat curieruul

| Panamax a răspuns:

Astia ar trebui sa se numeasca nextweek nu sameday.
Sunt cei mai ieftini si au servicii de toata jena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrează!

| Robert131 explică (pentru anonim_4396):

Serios?! Lucrează ziua copilului?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert131):

Da,depinde si in ce zona. La iași deschide luni la 9

| Robert131 explică:

Iunie* imi cer scuze