| gmxromania78 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa imi fac un site unde sa pun intrebari (sa fie un site care sa pun Ghicitori cu variante si sa aleaga varianta corecta) si altii sa raspunda la ele?
Dau Funda+Vot! Va multumesc

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro! Daca vrei direct domeniu www.nume.ro, il cumperi si dupa il poti parca gratuit pe ucoz.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Succes si an nou fericit!

| DiamondShine a răspuns:

De ce nu le pui aici?

| gmxromania78 explică (pentru DiamondShine):

Poi cine ar raspunde ma aici? happy

| DiamondShine a răspuns (pentru gmxromania78):

Eu una as raspundehappypoate sunt si alte persoane care ar face-ohappy cauta pe google niste site-uri de bancuri, mi se pare ca sunt unele care-ti permit sa si postezi, dupa ce-ti faci cont de utilizator.o sa ma uit si eu si daca gasesc ceva i-ti trimit:*