| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Cum imi pot face un blog pe https://wordpress.com/post/
Wordpress.
Am auzit ca e gratis.
Decii..cum as putea sa-mi fac un blog pe el?

6 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit, iti ofera mult mai multe posibilitati si e gratis;)

| StefanKogut a răspuns:

Nu e pe wordpress.com/post/ ci pe wordpress.com. E foarte simplu, urmeaza pasii de pe site si in 10 minute ai primul tau site. Adresa de index pentru a-ti face un nou site e www. wordpress.com

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet explică (pentru StefanKogut):

Dar as mai avea o intrebare..Se placteste?

| StefanKogut a răspuns (pentru SimSimina1995Sisi222SweetSweet):

Nu, este gratis. Exista si planuri premium, dar cel free este foarte bun pentru un blog.

| ElectronicPieces a răspuns:

Nu stiu cum, dar când reușești lasa-mi mesaj. Sunt curios despre ce vei scrie big grin