| BigLike a întrebat:

Salut, sunt in Anglia/manchester stiti cumva cum pot aplica pentru beneficii aici? Am 18 si am nevoie de any benefit (deci orice) ca sa pot aplica pentru un curs stiti cumva cum ar trebui sa procedez daca pot primi si eu si ce anume plus cum pot sa aplic.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Pai avad in vedere ca esti acolo si cred ca si studiez intr-o institutie care ar putea sa-ti faca oferte pentru anumite cursuri.Am auzit ca daca ai note exceptionale te cauta ei si-ti fac oferte pe acolo.intereseaza-te putin la institutia la care te afli si cred ca te vor lamuri.