| TheRaul556 a întrebat:

Salut TPI.Acum,de curand mi-am instalat windows 7 pe laptop si acum, cand imi aprind laptopul nu imi vine imaginea.Trebe sa ii dau un restart ca sa se aprinda bine si orice as instala dupa ce ii dau un restart se sterge.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca tereferi la fondul monitorului, ca nu ramane memorizata imaginea, atunci e din cauza ca windows nu e activat. daca te referi la altceva ar fi bine sa explici mai bine.

3 răspunsuri:
| TheRaul556 explică:

TPU

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Eu am windos 8 dar notebokul meu e stricat de la acest windos

| gelu1970 a răspuns (pentru Daniel_Petrov_1992):

Daniel un notebook nu se strica din cauza sistemului operativ