| bogdyby a întrebat:

am si eu o problema, am windows 8.1 si vreau sa il reimprospatez si cand dau pe reimprospatare fara sa se modifice fisierele (muzica, poze, jocuri, etc) imi apare "Unele fisiere sunt lipsa.Sistemul de instalare sau recuperare windows va va furniza acele fisiere." Win a fost preinstalat pe laptop, nu am cd cu el, ce pot face ca sa il reimprospatez?

6 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Daca windowsul e pirata nu ai ce face. Daca ai licenta trimite un ticket la Microsoft.

| bogdyby explică (pentru Vofuse):

Laptopul a fost cu windows 8 pe el, deci nu e piratat

| Vofuse a răspuns:

Da-i un update windowsului.

| bogdyby explică (pentru Vofuse):

Update-urile sunt la zi.

| Vofuse a răspuns (pentru bogdyby):

Atunci incearca o defragmentare. Daca nu merge da-i system restore. Daca tot persista problema trimite un ticket la Microsoft support.

| bogdyby explică (pentru Vofuse):

Nu vrea nici cu defragmentarea, sa astept update la windows 10 poate va rezolva ceva?