| LoWGuY a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma duc la o sala de fitness din orasul meu, problema e ca nu stiu cum sa apelez la un instructor...Sala aceea are instructori, dar nu stiu cum sa procedez, adica ma duc acolo imi fac abonament si cer si un instructor sau cum?
Imi e frica sa nu ma duc acolo si sa ma fac de ras...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In momentul in care iti faci inscrierea ei te vor intreba daca doresti si instructor si pe ce perioada de timp.
Bineinteels ca plata este un pic diferita, in situatia in care ceri instructor.
Sunt sali, care au abonamente cu plata fixa si lunara, unde ai dreptul pe gratis la cateva ore cu un instructor, la inceput de sesiune.
Vezi care sunt conditiile oferite de sala respectiva, poate ai instructorul inclus in pachetul respectiv.