| Sky_Lefe_1998 a întrebat:

Am auzit ca ma pot conecta cu tableta la internetul de la calculator. Problema este ca nu stiu cum deci imi poate spune cineva?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Poate gasesti ceva util aici : http://www.tpu.ro/......i-sau-imi/
Bafta

| Danzell a răspuns:

Ai nevoie de un router wireless.
Daca nu il ai nu prea ai cum avand in vedere ca trebuie sa ai cunostinte destul de avansate sa il faci prin usb

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai cu tableta te poti conectat prin wi-fi ...sau daca nu ai wi-fi poti face pc-ul sa fie un ruter care trazmite net.dar e mai complicat...

| Sky_Lefe_1998 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Explica-mi te rog cum sa fac sa fie un router

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns (pentru Sky_Lefe_1998):

Pai trebuie sa faci niste setari..lasami un id de mess si intru cu team viver sa iti fac setarile..pentru ca este mult de explicat.

| Sky_Lefe_1998 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Lefe1998