| hatze a întrebat:

am avg antivirus si cand aprind pc-ul incepe sa scaneze virusii din partitia c... ce sa fac sa nu-mi mai apara?

4 răspunsuri:
| Edward92 a răspuns:

Si intrebarea mea ce versiune e sau din ce an?
recomandarea mea e sa folosesti avg internet securyty 2012 e cel mai bun si nu mai ai probleme cu el happy

| hatze explică (pentru Edward92):

Pai e versinea 2012 si cadn pornesc pcul icepe sa scaneze exact ca avastul sad

| AdyNumberOne1 a răspuns:

Salutbig grin
Asa pai dezinstaleaza antivirusul si eu iti recoman ad-aware este un antivirus bun nu am avut probleme cu el pana acumbig grin Sper ca te-am ajutat

| BlueTroll a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul