| LoveMusic14 a întrebat:

Am comandat cava extern si am primit un email in care mi se spunea ca, coletul este expediat. La mine acasa nu a ajuns cu toate ca eu mi-am băgat adresa asta înseamnă ca e la posta? Daca da in cat timp pot sa ma duc sa il iau.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Coletul este pus la Posta sau trimis catre curier. In functie de cum se va face livrarea, vei primi notificare de la posta sau vei primi un telefon in ziua cand cei de la curierat iti vor trimite produsul. Mesajul primit confirma procesarea comenzii si plasarea catre operatorul care face livrarea (Posta Romana sau Curierat, dupa caz).

| Dzeko7 a răspuns:

De cat timp ai dat comanda?
S-ar putea sa dureze mai mult din cauza sarbatorilor dar si in zilele obisnuite le trebuie 3-4 zile ca sa livreze coletele.

| magnificul a răspuns:

Depinde ce email ai introdus, adresa, nume prenume, etc pentru ca sigur o sa primesti daca ai date corecte eu am primit tocmai din china