| cris93 a întrebat:

Am descarcat un fisier arhiva rar. Cum pot afla parola?

Răspuns Câştigător
| AHappyDay a răspuns:

Pai cel mai des parola este Silent Huter. Incearc-o. Daca nu merge revino la siteul de unde ai descarcat arhiva si cauta acolo parola. Uite-te si la comentarii pentru ca cel mai des acolo apare scrisa de alti useri.

7 răspunsuri:
| holeron a răspuns:

Întreabă persoana care la arhivat dacă cumva o cunoști, asa ar fi cel mai simplu, m-ai uitate pe situl de unde l-ai descarcat, în general de unde descarci arhiva au și informați despre parolă s-au poate avea un fișier readme.txt atașat cu instrucțiuni de dezarhivare.

| alexno2 a răspuns:

Pai parola o poti afla de pe siteul respectiv altcumva nu ai cum.

| TFK a răspuns:

Nu poti, eu am incercat cu infamous 2, acolo zicea sa trimit email si dupa 6-7 zile imi vine parola...si nici acum nu l-am primit si asta afost anul trecut, deci eu zic sa mai cautiwinkingwinking

| Karbox a răspuns:

Cel mai bun program este asta, il poti lua gratuit de aici http://descarca-acum.blogspot.ro/......arole.html

| alexolis1 a răspuns:

De cele mai multe ori cand dezarhivezi un fisier rar., clientul de la care downloadezi pune si parola intr-un fisier. daca nu gasesti parola cand dezarhivezi rar-ul... n-ai sanse.

| DjDodo a răspuns:

Uita-te pe siteul de unde ai descarcat fisierul la comentarii, trebuie sa scrie pe undevawinking

| Smekerul_7749 a răspuns:

Da mata e devinaa...