| Gabi001 a întrebat:

Cum pot dezarhiva o arhiva care are parola! Sau cum pot afla parola?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Https://mega.co.nz/#! J94SUBLb! K8-gDgxnQEhhgecda0kNMBYRoQNCKv8iQK2fZTNDQ08
cauta un tutorial si vezi cum functioneaza. e simplu

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Arhiva ce format are? winrar? zip? e un folder?

| Gabi001 explică (pentru gelu1970):

Winrar sau zip dar cred ca winrar

| Gabi001 explică (pentru gelu1970):

Am incercat o gramada de prog pana acu dar nimic daca miai explica cum pot face ca nu vreau sa instalez chrome te roogg ca nu stiu

| gelu1970 a răspuns (pentru Gabi001):

Poti descarca din mega si folosind explorer dar sa un fie o versiune foarte veche

| gelu1970 a răspuns (pentru Gabi001):

Ai reusit sa descarci?

| Gabi001 explică (pentru gelu1970):

Nu mai imi trebuie dar mersi oricum!

| gelu1970 a răspuns (pentru Gabi001):

Https://mega.co.nz/#! J94SUBLb! K8-gDgxnQEhhgecda0kNMBYRoQNCKv8iQK2fZTNDQ08
cauta un tutorial si vezi cum functioneaza. e simplu

| taken a răspuns:

Daca ai descarcat arhiva de pe vreun site poate ai acolo si parola.
Daca nu foarte slabe sanse.Sunt tot felul de programe dar daca parola este complexa,adica este formata din multe caractere, ar putea dura ani si tot nu ar gasi parola.Ce faci, tii calculatorul deschis cativa ani in speranta ca acel program va gasi parola?
Stii parola extragi ce este in arhiva, daca nu, nu.

| Costin_Bogdan_1995 a răspuns:

J5V8wC69m2C parola universala winrar