| Jurcut_Dani_1996 a întrebat:

am gasit pe site-ul Aliexpess un Samsung S4 la pretul de 300 dolari si nu stiu daca este fake sau original?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dupa pret, nu, dar la eMAg gasesti in 1500 de lei, si sigur nu este fake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man uite nu vreau sa crezi ca am ceva cu tine, dar acum pe bune te dau banii afara din casa? Sincer frate sa dai 300 de dolari pe un telefon, nu ti se pare mult? e doar un telefon frate....sa poti vorbi, sa te uiti pe internet, mai asculti niste muzica, mai te joci un joc doua.Cu banii aia mai bine iti cumperi o tableta nou nauta, decat sa dai banii pe un telefon, parerea mea.Stii ce telefon am eu? Un Vodafone Smart 4, si sunt multumit de el, imi merge orice joc, am bagat pe el Nfs Shift si se misca super.

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

Man uite nu vreau sa crezi ca am ceva cu tine, dar cam aberezi.

| matrix100 a răspuns:

Normal ca e replica