| eXcisioN a întrebat:

Am invatat sa fac site, am facut cssu', styleu', interfata siteului cu culori, cu scris, dar nu am reusit, nu stiu cum sa va explic, de exemplu am creat un buton numit Poze. Si vreau cand dau click pe butonul Poze de pe site sa pun niste poze in acea pagina care urmeaza sa se deschida, momentan nu se deschide nimic cand dau click pe ea. Ma poate ajuta careva? Lasati idu' sau luati-l pe al meu: reexcision@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

@piciucl Site-ul tau este facut pe o platforma gratuita, nu stiu cu cata programare il poti ajuta tu.

@eXcisioN, te-am adaugat si eu pe mess.

| piciucl a răspuns:

Team adaugat pe mess... vrea sati arat EU cum se face