| best112 a întrebat:

Salut prieteni, am o întrebare, vreau sa cumpar o mașina second hand din București dar cum fac să o aduc pâna în Piatra Neamț, dau fundă!?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

O aduci pe platforma, sau pe roti.
Daca nu e inmatriculata o lasi masina in Bucuresti apoi te intorci in piatra neamt, scoti numere rosii si mergi sa o aduci.

| best112 explică (pentru OldSoul):

Si pe platformă cam cât ma costa sa o aduc?

| OldSoul a răspuns (pentru best112):

Nu pot sa-ti spun cu exactitate, nu am fost in postura aceasta, dar probabil undeva la 100 - 150€.

| best112 explică (pentru OldSoul):

Mulțumesc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, te urci la volan si o sofezi!
Daca nu ai permis, iei pe cineva care are!
Daca nu-i functionala, pe platforma.

| best112 explică (pentru Violleta2022):

Și de unde pot face rost de o platforma sunt începator am permis de 2 luni?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sui la volan si o conduci

| Sofer a răspuns:

Pe roti omule ca nu o iei din Germania laughing