| yoyoyonut a întrebat:

Salut TpU! Am o intrebare pentru cei care joaca minecraft. Exista vreun fel de a face sa se spawneze villagers unde vrei tu pe singleplayer pe hardcore fara sa ai oras? Va rog sa raspundeti cu Da si cum sa fac sau Nu simplu.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| razvanyulyan a răspuns:

Poftim http://www.minecraftforum.net/......spc-noclip ii dai pe manual nu pe automated! sper sa dai funda

6 răspunsuri:
| razvanyulyan a răspuns:

Da.apezi pe (t) si scrii gamemode 1 dai enter apoi apesi pe (e) si ii dai pe diverse si acolo ai niste oua de mai multe feluri.il cauti pe ala cu oameni il ei ti oul in mana dai click dreapta si gata. apoi apesi iar pe(t) scrii gamemode 0 si ai terminat. funda?

| yoyoyonut explică (pentru razvanyulyan):

Nu se pot activa comenzile /gamemode sau /xp pe modul hardcore ...Deah.Mai astept raspunsuri.

| razvanyulyan a răspuns (pentru yoyoyonut):

I-ati single player comands!

| yoyoyonut explică (pentru razvanyulyan):

Cum pot face asta fara a creea o lume noua?

| yoyoyonut explică (pentru yoyoyonut):

Daca e vreun mod pune link de la el plzbig grin

| yoyoyonut explică (pentru razvanyulyan):

Multumesc

| razvanyulyan a răspuns (pentru yoyoyonut):

Poftim http://www.minecraftforum.net/......spc-noclip ii dai pe manual nu pe automated! sper sa dai funda