| BlackHorizon a întrebat:

Am o mica problema care nu stiu cum sa o rezolv si nu am gasit nici pe net.Am cumparat o casca bluetooth Nokia bh-108 ca sa vorbesc pe ps3 si cand zic ceva ala cu care vorbesc ma aude de abia dupa 2 secunde, e decalat sunetul si ma aud si eu tot dupa 2 secunde ce zic.Care ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu prea ai ce face, poate este de la conexiune, sincer nu stiu, intreaba pe cineva din stafful celor de unde ai luat casca....succes