| ToySolider a întrebat:

Buna Ziua! Am si eu o problema:Folosesc de ceva timp GoogleCrome si cand vreau sa ascult ceva pe YT! sunetul se aude pe sarite am incercat sa rezolv problema da nu prea stiu cum....Ma puteti ajuta voi?

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Problema ca Google Chrome consuma resursele de care are nevoie si Flash Player-ul pentru a reda clipuri de pe youtube. Sfatul meu e urm.: incearca Mozilla sau Opera.

2 răspunsuri:
| CatalinPorumb a răspuns:

Iati mai bine browserul Opera, eu de la Google Chrome era sa imi pierd pc-ul.

| Ciocolacious a răspuns:

Asa am patit si eu! straight face