| xDanyxDany a întrebat:

am o placa video powercolor radeon 4730 si are tehnologia ATI Avivo HD, dar in catalyst control center nu gasesc aceasta optiune, eu as vrea sa o activez deoarece am vazut pe cutia ei caci cu aceasta tehnologie activata se vede mult mai clara imagiea, dau funda pentru cel care ma poate ajuta si sa-mi zica cum sa activez chestia asta

Răspuns Câştigător
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Se activeaza automat la continut hd.

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro