| Chelos a întrebat:

Am o problema, am windows 7 home premium si imi apare un bsod(bluescreen of dead) la o saptamana n-am probleme cu hard-ul sau altele, dar mi-am luat bluescreen view si e din cauza driver-ului netio.sys cum pot rezolva problema asta?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Exista doua posibilitati-1 probleme cu driver in cazul acesta trebuie reinstalat totul, 2-problema cu placa grafica( se supraincalzaeste etc.) in acest caz trebuie schimbat placa video Succes. Fundita?

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Functioneaza normal sau nu mai merge si trebuie restartat? in cel mai rau caz reinstal, cale de mijloc provizorie repair