| sorin09 a întrebat:

am o problema cu cardul am de la banca transilvania si nu pot cumpara nimic paypal imi spune asta
We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card Visa x

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai cont bancar, iti poti asocia contul cu PayPal. PayPal iti va trimite doua sume de bani, sub 1 Euro, si tu va trebui sa introduci acele sume pentru asocierea contului bancar. Pe urma trebuie sa dai aprobare ca PayPal sa-ti ia bani direct din contul tau bancar.