| nelutu1 a întrebat:

Salut am o problema cu windows 7 de pe laptopul meu. Cand incerc sa ma conectez la alta retea wireles sau daca vreau sa opresc wireles-ul windows-ul se blocheaza, nu mai functioneaza nimic. Driverul pentru wireles l-am instalat prin windows update, de fapt toate driverele le-am instalat si toate updateurile posibile chiar si cele aditionale sunt instalate. Si cu toate astea tot se blocheaza, doar la wireles, in rest functioneaza foarte bine in orice program. Din cauza acestei probleme am instalat vechiul windows xp pe care il inlocuisem cu windows 7. Sper sa ma ajutati sa rezolv problema cat mai curand. Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Bobytza97 a răspuns:

Pai ce as putea sa zic. Incearca sa reinstalezi Windows 7 dar sa nu dai niciodata Windows Update. Asta este sfatul meu, daca vrei sa le dai update nu o face cu windows update pentru ca nu e bine. Succeswinking