| anonim0007 a întrebat:

am o problema cu receiverul digi tv cand schimb canalele imaginea se misca foarte repede de sus in jos si nu se mai observa nimic, dupa ce se schimba canalul nu mai are nimic.sau cand dau sa scaneze atunci iar face la fel si nu vad la cat este la %. ma poate ajuta cineva. Funda

1 răspuns:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Dai telefon la Digi tv de unde ai receiverul si anunti defectiunea, find in proprietatea lor. Daca umbli in/la el esti bun de plata iar serviceul lor e gratuit.