| Dănutzs a întrebat:

Sall! am o problema cu receiverul digi tv. de la un timp scoate un sunet (un fel de bazait) in difuzoarele de la tv cand am sunetu dat la minim. se poate rezolva? funda big grin

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Vezi din meniul tv ului, schimbă norma din D/K in BG, poate așa scapi de acel bîzîit, Și dacă nu este din normă, atunci inversează mufele de la cablul euroscart, cel din televizor îl bagi în receptor, și cel din receptor în tv. succes.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la ei la firma s-au sa dai un telefon si sa le spui problema daca e vreuna si daca e or sa vina la domiciliu si til repara asa s-a intamplat si la mine dar eu am de la dolce happy

| Joker1958 a răspuns:

E dat tare din volumul de la tv si de la digi e dat incet d'aia se aude asa mi s-a intamplat si mie. fundabig grin