| GoldenZenith a întrebat:

Buna!

Am o mica problema care imi incearca nervii la maxim.

De cate ori incerc sa intru pe net (pe telefon) sa ma uit la un film si apas pe chestia aia sa-mi apara filmul pe tot ecranul, NU FUNCTIONEAZA! Aveti idee de ce si cum as putea sa rezolv treaba asta?

Mentionez ca inainte puteam sa vad filmele fullscreen, dar telefonul meu s-a gandit ca vrea sa fie aruncat si de ceva vreme nu-mi mai merge.

Dau fundita! (Si un miel de Paste laughing ) multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Incearca de pe alt brower (mozilla, chrome, opera, etc). Verifica sa fie actualizate.winking

| GoldenZenith explică (pentru Strepix):

Ok! Multumesc pentru ajutor! Ce am promis, am promis.

https://www.google.ro/......ps?/search

18 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Anul asta ce defecte mai ai?
Dai si pască?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Stai cuminte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mi-e cunoscuta replica rolling eyes

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Știu. Așa îi zic câinelui meu cand face ceva rau.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si el ce iti spune?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Uiți repede ce vorbești. Uita te puțin mai sus la ce replica mi-ai dat. Ți-am zis că ai Alzheimer.
Fii cumințel.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu cred ca ar trebui sa bei si tu cafea, dimineata.

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu beau cafea. Ți-am mai spus.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si eu tocmai iti spusesem ca de aia esti asa alzy.
kiss

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cum te suporți? day dreaming

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu doar ca ma suport, imi si place de mine day dreaming

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Narcis, tu ești?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Iar incurci gagiii? rolling eyes
Nasoala!

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Caută pe net sa vezi exact la ce ma refeream. Trebuie să te învăț chiar tot? Naspetule.

| Donsavas a răspuns:

Buna! Uita-te pe laptop! Este mult mai usor sa controlezi reclamele si sa deschizi un film. Poate ca nu e asa comod,insa, stand putin la distanta, ceea ce pe telefon e mai greu, te si asiguri ca nu iti imbolnavesti ochii. Nu te mai stresa, nu e un motiv sa te superi pentru ceva ce chiar se poate rezolva! O zi buna sa ai!

| GoldenZenith explică (pentru Donsavas):

Mersi pentru sfat. Ideea este ca nu am laptop, am pc care momentan e la reparat de ceva vreme si ma gandesc sa renunt la el.

Am seriale pe care le urmaresc de mult timp si mi-e greu sa renunt la ele din cauza acestui inconvenient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar trebui să-ți intre automat în full screen când întorci telefonul? Poate ți s-a dezactivat senzorul gravitațional.
Sau dacă găsești în setările player-ului ceva de genul „play always in full screen", bifeaz-o.