| Mastershot96 a întrebat:

Am o problema de ceva timp si nu ii gasesc rezolvarea.Cand vreau sa downloadez orice program anti virus/Adobe flash player etc mi se downloadeaza ex 1039/1046 kb iar apoi se opreste, dupa 1 min intrerupanduse. Stiu ca am cativa virusi dar tinand cont ca nu pot downloada nimic as dori sa stiu daca pot face ceva, fara schimbarea windos-ului pentru ca am facut asta de 3-4 ori cu formatare completa si degeaba...

Răspuns Câştigător
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi intr-o astfel de situatie nu poti face prea multa tinand cont ca ai Win32:Sality presupun.Ai putea incearca cu un astfel de program dar nu garantez ca iti va rezolva problema cel mai bine ar fi sa iti reinstalezi windowsul

Win32:Sality Remover Tools: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Win32-Sality-Remover.shtml

P.S:Ai grija mai bine te-ai deloga de pe tot ce ai cont pentru ca sality functioneaza si pe baza de keylogger

Sper ca te-am ajutat!

| Mastershot96 explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Multumesc ca mi-ai acordat din timpul tau personal... nu a functionat mai astept alte raspunsuri daca nu vin iti voi da tie funda... Multumesc inca odata.Bafta! Ps:Tare pozahappy

1 răspuns: