| anonim_4396 a întrebat:

am o problema minora legata cu dimensiunea unei imagini, vreau sa o fac 60x60 cand selectez inaltimea merge, dar la latime imi apare automat 34, daca schimb latimea la 60, mi se schimba si inaltimea la 104, deci ziceti-mi un program care schimba dimmensiunile unei poze

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă acum:
http://i.imgur.com/Pc5N1mp.gif
http://i.imgur.com/7q2ofc7.gif

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă aici, îți reușește, în mod sigur, chiar dacă e gif:
Http://lunapic.com

| IonutGaby a răspuns (pentru floresdemayo):

Am reusit cu un program, am facut-o 60/60 dar vad ca la avatar acel gif nu se misca

| IonutGaby a răspuns (pentru floresdemayo):

Multumesc foarte mult, dar cu ce program l-ai facut cu lunapic?

| floresdemayo a răspuns (pentru IonutGaby):

Da, exact! Vezi că am adăugat răspunsului meu și imaginea care ai avut-o înainte, dar in format gif. Va apărea în scurt timp!

| IonutGaby a răspuns (pentru floresdemayo):

Multumesc din nou