| AleXu224 a întrebat:

am pcul de un a si jumate si nu am avut nici o problema, imi mergea ca ca o masina de formula 1 pe pista dreapta da in unltima luna ma enerveaza un svchost.exe (stiu ca fara acele svchosturi nu merge windowsul) face CPU vreo 35 (minim) si daca il inchid si inchide si pcul ( se face ecranul albastru si poc... isi da restart), am cautat la fieacare svchost si erau toate din aceeasi locatie, doar cel problema nu, toate sunt niste exe-uri fara pictograma dar cel problema are pictograma cu o femeie (ciudaaaaat), am si un link cu acea poza,
LINK:http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1364827402-Captură. PNG
Bun daca vedeti acea imagine e putin cam ciudat, este un troian?

Astept Raspusuri Cat Mai Rapide!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un virus. Scaneaza-ti computerul cu Bitdefnder online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Iti va cere sa-l instalezi si apoi ii dai iarasi scan.

| AleXu224 explică (pentru Salontanul):

Mi-a dat rezultatul asta :

Your system is infected with Gen:Variant. Zusy. 22989
Clean your computer with Bitdefender Internet Security 2013!

da prog e mare ca un net de c***t merge cu 150 KB/s si e jalnic

intai mi-a dat o exttensie pentru google apoi sal download

da am uitat sa-ti dau un detaliu :
ace svchost problema are dupe el *32 si are la descriere svchost dar alelante proces gazda pentru servici windows ( am pcul in romana ) deci cum il scot ca ma enerveaza si am incercat cu multe prog ii dadeau scan apoi... CUMPARA! (Tipiiiiiiiiiic) am avut vreo 57 de prog din astea si tot acelasi rezultat. CUMPARA! (Tipiiiiiiiic) deci nu mai vreau prog si alea, vreau doar sa imi spui altceva sa il scot

ITI DAU FUNDA

| Salontanul a răspuns (pentru AleXu224):

Daca nu poti sa scanezi Windowsul nu prea am ce face. Banuiesc ca e virus. Nu ai un prieten care are un net mai bun? Te duci cu cutia la el.

| AleXu224 explică (pentru Salontanul):

:O:O:O:O:O:O ma lovu Dumnezeu in cap, stiu am un prieten [ expert in pcuri(pe la jumate)],,,,,,,,,,,,,, da am vorbit cu el si a zis...
E un troian, reinstaleaza totuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuucrying(((((( crying((((((((( crying((((((((( crying((((((((((((( crying(((((((((((((((((