| AleXu224 a întrebat:

Ieri din greseala am luat un virus care ma punea sa scriu un cod si sa completez un survey, virusul era foarte destept imi inchidea sunetul castile si daca voiam sa merg la msconfig imi strgea ce era acolo.
Am scoas virusul in vreo 15 minute (se baza pe alte procese ca sa se apere sau asa ceva)
Ei virusul mi-a inchis 2 siteuri :
-Google
-Youtube
La Google zice ca nu merge sa ma conectez si la Youtube imi arata o poza : http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1368530314-Captură. PNG
Ce a facut virusu ala de nu mai merg siteurile (creca lea inchis ca zicea ca poate caut un tutorial cum sa scap de virus) si ce trebuie sa fac sa mearga din nou?

2 răspunsuri:
| cozmalau a răspuns:

Nu stiu daca mai se poate face ceva, incerca sa schimbi windowsul

| AleXu224 explică (pentru cozmalau):

Lasa am vazut ca merge si pe alte siteuri de cautare si asa nu ma prea uitam pe youtube laughing