| Durol a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor cum pot sa pun pe google imagini adica uploadez imagini pe de pc meu pe google si cand scriu la imagini imaginea pe care am pus-o eu sa mi-a gasesc daca intelegeti ce vreau sa spun! va rog sa ma ajutati dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Tragi imaginea din pc pe fereastra cu google imagini, iar la un moment dat iti apare o chestie care iti spune sa plasezi imaginea acolo, dar la mine merge asta numai cu Mozilla, cu Internet explorer nu pot, pentru ca nu imi apare aia.

| Durol explică (pentru chupachups1234):

Aham multumesc o sa incerc

| Durol explică (pentru Durol):

Ancutza am facut cum ai spus tu am instalat mozila si mi-a aparut o casuta care spunea adauga poza aici am pus poza si imi spunea ca sa scriu un cuvant cheie am scris dar nu s-a salvat cum o salvez?

| chupachups1234 a răspuns (pentru Durol):

Asta nu mai stiu thinking

5 răspunsuri:
| kojakAG a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe google si apoi ai cam la fel cum e pe facebook, upload-ezi ceva si scrii un titlu. spor la treaba
p.s. contul se face gratis

| Durol explică (pentru kojakAG):

Am cont pe google dar nu stiu cum sa pun poza o sa incerc cum mi-a spus ancutza mersi de ajutor happy