| geogas a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce pot face cu fundele astea, castig ceva daca am multe, s-au ce va rog sa-mi trimiteti raspunsuri si... DAU SU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bianca4926 a răspuns:

Eu m-am logat de 3 zile si am 29 de funde, da, ai acces la mai multe aplicatii si sa dowloadezi cred... ei vezi tu, da faci mai multe daca rasspunzi la mai multe intrebari

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

NU castigi nimic.Doar puncte pe site care chiar nu ajuta la nimic.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Hmm.
Incearca sa cauti intrebari despre artisti sau hobby-uri pe care le ai, si sa fii sigura ca stii raspunsul.
inainte de a raspunde la o intrebare, cauta pe google sa vezi daca nu a mai fost postata inainte si daca o persoana a luat funda pe raspunsul dat.

| janeD0oe a răspuns:

Castigi... experientalaughing devii utilizator senior sau vip si ai mai mult acces la aplicatiile de pe site cam atat.