| BassBooster a întrebat:

Salut >>>>TPU am si eu o intrebare cum fac funditzele?tonguebig grin

Răspuns Câştigător
| Alle97 a răspuns:

Salut
o data ce ai raspunsuri la o intrebare, iti arata o fundita gru jos langa ea. dai clik pe ea si ai dat fundita

sper ca ti-am fost de ajutor:X
primesc fundita?hee hee

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Raspunzand intrebarilor de pe site.

| misterioaѕa a răspuns:

Fundita este un fel de multumesc.primesti funda doar daca raspunzi la intrebari corect. funda este data de catre ala care a pus intrebarea...pentru a da funda te uiti in dreapta raspunsului si dasi clik pe funda, merit fundita?

| Șosețică a răspuns:

Pai raspunzi la intrebari si cel care a pus intrebarea daca e incantat de rspunsul tau ti-o da (funda)
si daca vrei sa dai tu funda undeva in dreapta unui raspuns (al intrebarii tale)este un contur de funda tu dai clic pe el si celui care ti-a dat raspunsul o primeste...
sper ca ai inteles ca ti-am tot explicat ca nu sunt prea buna la asta big grin

| BassBooster explică:

Multumesc la toti eram nou si noh... nu am stiut dar va multumesc frumos pentru raspunsuri... toti ati merita fundita daca s-ar puteahappy

| Gabriel_3333 a răspuns:

Trebuie sa dai un raspuns folositor si inteligent (asa cum am facut eu acum) si fara sa sâcâi cu mesaje de genul:
"Da-mi fundita te rooog muult :*:*:* "

Sper ca ai inteleshappy

| Viviluka a răspuns:

Cum adica cum faci? cum primesti sau cum dai?

pai daca vrei sa primesti trebuie sa raspunzi la intrebarile de pe TPU si daca raspunzi in asa fel in cat stapanul intrebarii sa ii placa iti da fundita

si cum dai funda? pai scrie undeva jos la raspunsul caruia vrei sa ii dai funda scrie " declara raspuns castigator " sau ceva de genu

succes

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Cum sa le faci U? razpunzi la intrebari corect

| antilove a răspuns:

Daca ai un raspuns cistigator primesti fundita.

| mileyandbelinda a răspuns:

Nu le faci.
Cand cineva iti raspunde la o intrebare iti va spune acolo alege castigatorul si cel care are cel mai bun raspuns va fi castigator.Castigatorul primeste fundita care o arata langa raspuns.