| xAndrei a întrebat:

am si eu o intrebare.
Ma jucam Call Of Duty Mw3 si deodata mii s-a pus jocul pe bara si mi-a aparut un fel de eroare cum ca nu mai am destula memorie in C.
Aveam 3 GB liberi in C acum mai am doar 75 de mb nu stiu cum s-a intamplat nu am tras/instalat nimic pur si simplu sau dus nu inteleg cum.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai mai elibereaza din C omule ca ala-i baza. Daca n-ai memorie acolo merge PC-ul in poze.

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru xAndrei):

Pai exista sute de posibilitati, de unde vrei sa visam noi din ce motiv ti s-a intamplat treaba asta?

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru xAndrei):

Pai tocmai de asta am lasat comentariu, ca ma pricep in acest domeniu.
Si ti-am mai zis si ti-o mai spun : SUNT FOARTE MULTE POSIBILITATI!